fbpx
Mon. Jul 26th, 2021

Zniesienie Limitu ZUS

Czy taki diabeł straszny?

O Futurum Technology

Futurum Technology to firma zajmująca się outsourcingiem IT, czyli budowaniem zespołów programistycznych oraz rekrutacją. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo klientów, pracowników oraz rozwiązań technologicznych.

Krótka historia

Od ponad trzech lat pomagamy firmom z całego świata w budowaniu zespołów programistycznych. Wdrożyliśmy usługi pracy zdalnej mające określone procedury, procesy i struktury w taki sposób, żeby klienci nigdy nie odczuli fizycznej odległości.


Wiarygodna firma?

O to musisz zapytać naszych klientów. Natomiast najważniejszymi priorytetami dla nas są:

  • Bezpieczeństwo klientów, pracowników oraz projektów
  • Budowanie wzajemnego zaufania poprzez określone procedury
  • Umowy z kodeksem etyki, uwzględniające prawa do kodu oraz bezpieczeństwo informacji

Dlaczego zniesienie limitu zus?

Wiemy, jak wrażliwy jest to temat wśród nas oraz naszych klientów. Pracodawcy boją się, że będą musieli płacić więcej bez przełożenia na biznes, pracownicy natomiast boją się o mniejsze zarobki oraz umowy, które je określają.

Sami śledzimy temat każdego dnia i każdą, nawet szczątkową informację, traktujemy z najwyższym priorytetem.

Dbając o bezpieczeństwo swoje oraz naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć ten portal dla przepływu informacji. Skoro my na tym korzystamy, być może Ty też skorzystasz.


Czym jest ZniesienieLimituZus.eu?

Jest to portal prowadzony w formie bloga z najważniejszymi informacjami dotyczącymi nowej ustawy zniesienia limitu 30-krotności w Zusie. Artykuły, które tutaj przeczytasz, są streszczeniem innych artykułów z wielu portali.

Innymi słowy, jeśli chcesz kupić książkę z działu „biznes”, zamiast jeździć do każdego wydawnictwa osobno, idziesz do empiku gdzie masz wszystkie książki w jednym miejscu. ZniesienieLimituZus.eu jest empikiem wśród portali informacyjnych oraz politycznych omawiający tylko jeden temat.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.